A A A
Aktualizacja: 26.08.2021

NAZWISKO NAUCZYCIELA PRACOWNIE SALA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
BARCZYŃSKA MIROSŁAWA KLUB BAJEK s.31
II PIĘTRO
    17.35-19.05  17.35-19.05     
KREATYWNE DZIECKO



GRY i ZABAWY DLA NAJMŁODSZYCH
s.31
II PIĘTRO



s.31
II PIĘTRO
16.00-17.30






17.35-19.05
 






17.00-19.15 






16.00-17.30 
16.00-17.30





 






16.00-18.15
 
CYBERSKA KRYSTYNA TEATR S.16
PARTER
   
16.45-19.00
 
 
16.30-19.00
 
CZWARTKI z językiem POLSKIM s.16
parter 
      16.30-19.45     
DAWIDOWSKA EDYTA PLASTYKA z ELEMENTAMI DEKORACJI S. 30 II PIĘTRO   16.00-17.30         
               
PLASTYKA S. 30 II PIĘTRO     16.00-17.30       

SVITLANA VYSOTSKA


BALET z ELEMENTAMI
RYTMIKI

TANIEC Z GIMNASTYKĄ ARTYSTYCZNĄ


SALA TANECZNA nr 24
I PIĘTRO




15.30-16.30

(gr.najmłodsza)

16.35-17.35
(gim. gr.średniozaa
wansowana)

17.40-19.10
(gim.
gr.zaawans.)



 
15.45-16.45
(balet)


16.50-17.50
(gim.
średniozaawans.) 


18.00-19.00
(gim.zaawans.)
 



15.45-16.45
(gim.
gr. najmłodsza)

16.50- 17.50
(gim.
gr. średnia)


18.00-19.15
(gim.
gr.zaawans.)


  15.30-16.30
(balet)

16.35-17.35
(gim.
gr.,średnio-
zaawans.)

17.40-18.40
(gim.
gr.zaawans.
duety, solo)

18:45-19:30

 
 
PNIEWSKA BOGNA
 PLASTYKA
   8-11 lat

 SALA PLASTYCZNA
nr 29
II PIĘTRO
16-17.30
gr.I

17.45- 19.15
gr.II 
         
               
LEPA MARLENA WOKAL  S.27
I piętro
16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-20.00      
MACKIEWICZ-BIKOVSKA JAGNA PRACOWNIA MALARSTWA I RYSUNKU/
PLASTYKA MŁODZIEŻOWA
S.PLASTYCZNA
nr 32
II PIĘTRO
16.00-19.00
Dorośli 18+

16.00-19.00
14 - 17 lat

16.00- 18:30
10- 14 lat

16.00-18.30
10 - 14 lat

16.00-18:30
10 - 14 lat

 
MIKUŁAN SYLWESTER KARATE S.KARATE
I PIĘTRO
s.25
16.00-16.45
5 latki

16.50-17.35
rocznik 2013,
6 latki

17.40-18.25
7 latki

18.30-19.15
8 latki

19.20-20.00
9 latki i starsze
16.00-16.45
6 latki

16.50-17.35
7 latki

17.40-18.25
8 latki
18:30-19:15

  16.00-16.45
5 latki

16.50-17.35
6 latki

17.40-18.25
7 latki

18.30-19.15
8 latki

19.20-20.00
9 latki i starsze



   
RYBIŃSKA JOLANTA POPRAWNA WYMOWA s.31
II PIĘTRO
   15:00-17:00        
 DUDA
MARTA
PLASTYKA
(10-14 lat)
 s.29
II piętro



17:00 - 20:00     16.00-17.30
gr.I


17.35-19.05
grII



 
SZAFRANKIEWICZ NATALIA TANIEC WSPÓŁCZESNY S.BALOWA
I PIĘTRO



  15.30-16.30
gr.I


16.35-18.05
gr.II

18.10-19.40
gr.IV

 15.30-16.30
gr.I

16.35-17.35
gr.II

17.40-18.55
gr.zaawans.

 15.30-16.30
gr.II


16.35-18.05
gr.III

18.10-19.40
gr.IV
   
SZYMASZEK RYSZARD GITARA S.33
II piętro
17.15-19.30 16.30-19.30 16.00-19.15 16.00-19.00 17:30-19:00  
TOEPLITZ ARTUR SZACHY,
BRYDŻ SPORTOWY
 S.19
PARTER
 

16.10-16.55
gr.I

17:00-18:30 gr.II



18.30-19.15 
gr.III



19:15-20:00
 
brydż sportowy 12-19 lat

 
 

16.10-16.55
gr.I

17:00-18:30 gr.II



18.30-19.15 
gr.III



19:15-20:00
 
brydż sportowy 12-19 la

   
LIPKA DAWID ORKIESTRA DĘTA, TRĄBKA, PUZON  budynek  nr 2
Aneks
16.00-19.45    16.00-19.00      
ROMAN ŚLEFARSKI ORKIESTRA DĘTA : PERKUSJA s.35
II piętro
16:00-19:00 16:00-19.00  16.00-19:00      
SASINOWSKI MICHAŁ ORKIESTRA DĘTA SAKSOFON budynek nr 2
Aneks
  16:00-19:45   16.00-19.45 15:00-18:45  
MIELEWCZYK
JAGODA
ZESPÓŁ MUSZELKI


TEATR Z PIOSENKĄ
s.21
parter


16.00-19:00





19:15-20:00




17:45-19:15

16.00-19:00






   
WITEK MAŁGORZATA NAUKA GRY NA
INSTRUMENTACH
FLET, PIANINO
s.17
parter
14:30-17.30   14.30-17.30 14.30-17.30  14.30-17.30     
               
WANAT ARKADIUSZ ŚPIEW  s.21
parter

15:30-18:30
  15:20-17:35
  15:20-16:50  
BAGIŃSKI PIOTR BASEN HAFFNERA             08:00-12:40
LESZCZYŃSKI IRENEUSZ BASEN HAFFNERA         15.30-17.40 8.00-12.40